Fuarlar

88. İEF “İyi Ki Fuardayız” Dedirtecek

Partner Ülkesi Çin Halk Cumhuriyeti, Odak Ülkesi Hindistan ve Onur Konuğu illerin ilki Kahramanmaraş ile büyük bir buluşmaya sahne olacak 88. İEF, bu sene de yüzbinlerce kişiyi Kültürpark’ta ağırlamak için hazırlıklarına son hızla devam ediyor.


Konserleri, tiyatroları, sinema filmleri, söyleşileri sokak gösterileri, iş görüşmeleri gibi etkinliklerle on gün boyunca büyük bir buluşmaya sahne olacak 88. İzmir Enternasyonal Fuarı; ziyaretçilerine “İyi ki fuardayız” dedirtecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 6 – 15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), on gün sürecek etkinliklerle ticaret, kültür, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelecek. Bu yıl Partner Ülke olarak İzmir Enternasyonal Fuarı’nın konuğu Çin Halk Cumhuriyeti olacak. Çin Halk Cumhuriyeti, kendine özgü kültürel değerlerini Kültürpark 2 No’lu Hol’de yer alacak standında sergileyecek. Geçtiğimiz yılın Odak Ülkesi Hindistan, 88. İEF’de Odak Ülke olarak Hol 1/A’da yer alacak. 87. İEF’de ziyaretçilerin ilgisinden bir hayli memnun kalan Hindistan, yeniden İzmir’de olacak.  İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ilk Onur Konuğu İli ise Kahramanmaraş oldu. “Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık” ana temasıyla EXPO 2023’e hazırlanan Kahramanmaraş, çeşitli etkinliklerle İEF’ye renk katacak.